Се продава луксузен четворособен стан Козле

D300

Соби

4

Површина

90 m²

Цена

180,000 EUR

Дополнителни информации

Се продава идеален фамилијарен стан од 90м2 во Козле во близина на Германска Амбасада.
Станот располага со 3 спални соби и се продава комплетно наместен.
Се наоѓа на 3ти кат без лифт.
Греењето е на централно парно

Дополнително има можност за доплата на гаражно паркинг место во истата зграда по цена од 10.000 евра (20м2)

Закажи разгледување на имот